دوشنبه 5 خرداد 1399

مناسبت


فرم تمدید کارت مربیگری
پنجمین جلسه ستاد پاکداشت طبیعت ورزش و جوانان با حضور ساوه شمشكي رئيس هيئت
گل محمدی: ورزشکاران و جوانان تهرانی مشارکت جدی در پاکداشت طبیعت توچال و جاجرود خواهند داشت

پنجمین جلسه ستاد پاکداشت طبیعت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با اجرائی شدن فرآیند حضور جامعه ورزش و جوانان در توچال و جاجرود برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران، در این جلسه پیام نظر مدیر روابط عمومی و دفتر محیط زیست، گزارش عملکرد ستاد پاکداشت طبیعت از ابتدای سال شامل اقدامات پیش بینی شده و مصوبات جلسه گذشته را ارائه کرد.
در ادامه این جلسه، گل محمدی با اشاره به فعالیت های زیست محیطی و اثرات آن در راستای شاخص های توسعه یافتگی و رشد فکری در جوامع امروزی گفت: فعالیت های فرهنگی و همگانی اداره کل و توجه به مسئولیت های اجتماعی می تواند در فرهنگ سازی صحیح و افزایش روحیه نشاط و شادابی در جامعه کمک قابل توجهی نماید. دراین راستا با توجه به تجربه موفق سال 97 امیدواریم 2 برنامه تدارک دیده شده را بتوانیم با کیفیت خوب و استقبال مناسبی از ورزشکاران و جوانان در سمن ها اجرا نمائیم.
در این جلسه نمایندگان دستگاه ها و اعضاء حاضر به بحث و تبادل نظر پیرامون اجرای این برنامه پرداختند.
براساس برنامه ستاد پاکداشت و دفتر محیط زیست و توسعه پایدار مقرر شد 4 مرداد پاکسازی پیست اسکی توچال با حضور مخاطبین کوهنورد، اسکی بازان و علاقه مندان برگزار گردد. برنامه دوم نیز پنجشنبه 10 مرداد ماه در حاشیه رودخانه جاجرود با مشارکت نمایندگان ادارات ورزش و جوانان حوزه ها و شهرستان ها برگزار خواهد شد.
در این جلسه بابائی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران از تلاش های مدیرکل و توجه به موضوعاتی که منجر به توسعه پایدار جوامع خواهد شد، تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود تا استانداری تهران هم در این دو برنامه مشارکت داشته باشد.
در این جلسه ملاجعفری معاون توسعه امور ورزش، گل محمدی معاون امور فرهنگی و جوانان، ایلکا رئیس اداره شمال غرب، موسوی زاده رئیس اداره جنوب شرق، رنجبر رئیس اداره جنوب غرب، ساوه شمشکی رئیس هیات اسکی استان تهران، امید قمی رئیس اداره شمیرانات، رحمانی فر نماینده توچال، مسعود زند رئیس اداره محیط زیست تهران، مریم محمدیان دبیر هیات همگانی استان و حوری نایب رئیس هیات کوهنوردی حضور داشتند.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 1 مرداد 1398 - 19:04

کد:91324-1399گزارش تصويري

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به هيئت اسكي استان تهران می باشد.