شنبه 30 شهريور 1398

مناسبت


فرم تمدید کارت مربیگری
مراسم تجلیل از هیات های ورزشی و مدال‌آوران تهرانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی 2018
تقدير از رئيس ،نايب رئيس و دبير هيئت اسكي استان تهران توسط مسئولان

طي مراسمي توسط دكتر احمدي معاون وزير ورزش و جوانان ،ناظمي مدير كل روابط عمومي وزارت و گل محمدي مدير كل ورزش و جوانان استان تهران از مرتضي ساوه شمشكي رئيس هيئت ،سپيده عرشي نايب رئيس و محمد رضا ساوه درودي دبير هيئت اسكي استان تهران به جهت تلاشها در سال 97 تجليل به عمل آمد .
به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران، در این مراسم که محسنی بندپی استاندار تهران، عبدالحمید احمدی معاون وزارت ورزش و جوانان، زهرا موسوی سرپرست معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان، گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، موسوی و ذوالقدر نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی، سردار قاسمی مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران، مازیار ناظمی رئیس روابط عمومی و مرکزاطلاع رسانی وزارت ورزش و رباطی سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران حضور داشتند، از 9 مدال‌آور نابینا و کم بینا در بازی‌های پاراآسیایی، 14 مدال‌آور در بازی‌های پاراآسیایی 2018 و 14 مدال‌آور در بازی‌های آسیایی جاکارتا تجلیل شد. همچنین در ادامه این مراسم از 25 خانواده‌ شهید همکار در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، به مناسبت روز 22 اسفند که مصادف با روز تکریم شهداست، با اهدای لوح هایی، تجلیل شد.
در جریان این مراسم تیم نونهالان استان تهران به انجام ورزش باستانی پرداختند و پس از پخش دو کلیپ با عناوین چهل سال فعالیت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و حضور قهرمانان پایتخت در رقابتهای جاکارتا 2018، تقدیر از روسا، دبیران و نواب رئیس هیات های ورزشی استان تهران، پایان بخش این مراسم باشکوه بود.
همچنین اداره کل ورزش و جوانان استان تهران از سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی و موسوی سرپرست معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان قدردانی کرد.
گل محمدی:امسال تاکنون 40 پروژه عمرانی در استان تهران افتتاح شده است
مدیر کل ورزش جوانان استان تهران گفت: از ابتدای سال تاکنون ۴۰ پروژه عمرانی در استان تهران افتتاح شده و تا ۲۰ فروردین چند پروژه دیگر نیز آماده افتتاح است.
گل محمدی افزود: در حال حاضر تهران تبدیل به یک کارگاه بزرگ ساختمانی شده، به طوری که در سال ۹۲ یک پروژه عمرانی نداشتیم، در سال ۹۵ و ۹۶ تقریباً 4 تا 6 پروژه افتتاح شد و در سال جاری قول دادیم تا کار اساسی در استان تهران انجام دهیم. ما ۱۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای انجام پروژه‌ها با بخش خصوصی قرارداد بستیم و سعی داریم این مبلغ را به ۷۰ میلیارد افزایش دهیم.
وی افزود: بازی‌های آسیایی و المپیک شاخص خوبی برای سنجش توان ورزشی استان تهران است. امسال در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی 14 مدال کسب کردیم. همچنین بعد از انقلاب که ایران 40 مدال در المپیک کسب کرده، 10 مدال سهم ایران بوده است.

استاندار: شاهد تحولات خوبی در ورزش تهران هستیم
استاندار تهران تاکید کرد: شاهد تحولات خوبی در ورزش تهران هستیم و خوشبختانه امسال بودجه 98 تهران تفاوت خوبی خواهد داشت.
محسنی بندپی افزود: ما در تهران جوانان بااستعداد زیادی داریم و مسئولانی حضور دارند که با شایستگی در مسند کار هستند. ما باید از ورزش قهرمانی حمایت مالی داشته باشیم. همچنین ما متولیان باید یک سیستم یکپارچه تعریف کنیم تا کار براساس یک فرآیند و یک نظام استعدادیابی انجام شود.
دکتر احمدی: قدردانی از سرمایه های مدال آور کشور، موجب انگیزه برای جوانان خواهد شد
معاون فرهنگی و همگانی وزارت ورزش و جوانان در مراسم تجلیل از هیات های ورزشی و قهرمانان ملی استان تهران گفت : قدردانی از سرمایه های مدال آور کشور، موجب انگیزه برای جوانان و جامعه خواهد شد.
دکتر احمدی افزود: ورزشکارانی که برای کشور و مردم افتخارآفرینی کردند دارای احترام ویژه هستند و از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به دلیل برپایی این مراسم هم تقدیر می کنم.
در ادامه مراسم، در راستای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و گرامیداشت روز شهید، خانواده‌های شهدای والامقام همکاران اداره کل ورزش و جوانان استان تهران طی مراسمی در جریان مراسم تقدیر از مسئولین هیات های ورزشی و مدال‌آوران بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا مورد تکریم قرار گرفتند.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 7 فروردين 1398 - 11:52

کد:87316-1398گزارش تصويري

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به هيئت اسكي استان تهران می باشد.