شنبه 10 فروردين 1402

مناسبت


فرم تمدید کارت مربیگری
با حضور اسکی بازان تهرانی
دیدار دو اسکی باز راه یافته به فینال قهرمانی جهان صحرانوردی با مسئولان سفارت ایران در اسلوونی

نمایندگان راه یافته از استان تهران به مرحله نهایی رقابتهای قهرمانی جهان اسکی صحرانوردی امروز هشتم اسفند با سفیر و مسئولان سفارت کشورمان در اسلوونی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی هیئت اسکی استان تهران به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی ، با دعوت مسئولان سفارت ایران در اسلوونی ، امروز هشتم اسفند دو نماینده راه یافته ایران به فینال قهرمانی جهان اسکی صحرانوردی به همراه سرپرست تیم و مربی بانوان با سفیر، کنسول و معاون سفارت ایران در اسلوونی دیدار و گفتکو کردند.

این دیدار با حضور دکتر جواد کچوییان سفیر جمهوری اسلامی در کشور اسلوونی ، دکتر نادمی قائم مقام و دکتر سیادت کنسول کشورمان در اسلوونی ،سمانه بیرامی باهر و دانیال ساوه شمشکی اسکی بازان تهرانی و ملی پوشان کشورمان به همراه گلناز ساوجی اصل مربی تیم ملی بانوان و مرتضی ساوه شمشکی نایب رییس و سرپرست تیم اعزامی در محل سفارت ایران در اسلوونی در شهر لیوبلیانا برگزار شد.

در این دیدار صمیمی مسئولان سفارت ایران ضمن تقدیر از نمایندگان تاریخ ساز کشورمان برای آنها در مرحله نهایی مسابقات قهرمانی جهان اسکی صحرانوردی آرزوی موفقیت کردند.

تاريخ  ارسال:جمعه 26 اسفند 1401 - 22:01

کد:104519-1402گزارش تصويري

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به هيئت اسكي استان تهران می باشد.