شنبه 10 فروردين 1402

مناسبت


فرم تمدید کارت مربیگری
پایان کار اسکی ایران در فرانسه با تاریخ سازی
کسب رتبه ۵۲ کیادربندسری اسکی باز تهرانی در مارپیچ کوچک قهرمانی جهان

در آخرین روز از رقابتهای اسکی آلپاین قهرمانی جهان، محمد کیادربندسری اسکی باز خوب تهرانی موفق شد در پایان مانش(دور ) دوم مارپیچ کوچک در جایگاه پنجاه و دوم قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی هیئت اسکی استان تهران به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی ، مانش(دور) دوم رقابتهای مارپیچ کوچک اسکی آلپاین قهرمانی جهان دقایقی پیش به میزبانی کشور فرانسه برگزار شد و محمد کیادربندسری نماینده شایسته کشورمان با کسب رتبه ۵۲ به کار خود در این مسابقات پایان داد.

بر این اساس پرونده حضور تیم ملی اسکی ایران در این رقابت ها با تاریخ سازی نمایندگان کشورمان در مارپیچ کوچک و راه یابی دو نماینده به مرحله نهایی این مسابقات برای نخستین بار در تاریخ اسکی ایران ،بسته شد.

تیم ملی اسکی آلپاین کشورمان در دو بخش بانوان و آقایان با ترکیب مجموع ۸ ورزشکار و در دو رشته مارپیچ بزرگ و مارپیچ کوچک در این مسابقات حضور پیدا کرده بود.

محمد کیادربندسری(تهران) ، محمد ساوه شمشکی(تهران) ، مرتضی جعفری و امیرعلی علیزاده(تهران) در بخش مردان و مریم کیاشمشکی(تهران)، صدف ساوه شمشکی(تهران) ،ثمین علیزاده(تهران) و مرجان کلهر(تهران) در بخش بانوان ترکیب تیم ملی مردان و بانوان کشورمان را تشکیل دادند.

علیداد ساوه شمشکی به عنوان سرپرست ، باقر کلهر سرمربی آقایان، وحید حسن خانی ، حامد کیاشمشکی و مریم حق بین نیز به عنوان مربی بانوان در کنار تیم بودند.

تاريخ  ارسال:جمعه 26 اسفند 1401 - 21:56

کد:104518-1402گزارش تصويري

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به هيئت اسكي استان تهران می باشد.