يكشنبه 13 آذر 1401

مناسبت


فرم تمدید کارت مربیگری
براساس ارزیابی کشوری فدراسیون اسکی
هیات اسکی استان تهران، هیات برتر سال 1400کشور شد

فدراسیون اسکی با توجه به ارزیابی های انجام شده از کلیه هیات های ورزشی کشور در سال1400، هیات اسکی استان تهران را با کسب 990امتیاز، به عنوان هیات برتر در میان استانهای کشور با توجه به شاخص های ارزیابی عملکرد وزارت ورزش و جوانان معرفی کرد.
به گزارش روابط عمومی هیئت اسکی استان تهران، کسب این موفقیت، طی نامه ای از سوی عباس نظریان مادوانی رئیس فدراسیون به علی جوادی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اعلام شده است.
بنا به همین گزارش، در ارزیابی های مورد نظر فدراسیون اسکی، شاخص هایی چون توسعه منابع مالی، توسعه رفتار سازمانی، توسعه نیروی انسانی و آموزشی،فرایند استعدادیابی، توسعه علمی پژوهشی، توسعه عمومی ، توسعه سخت افزاری و نرم افزاری، توسعه فرهنگی و توسعه محیط حقوقی مدنظر قرار گرفته که پس از بررسی کارشناسان فدراسیون، هیات اسکی استان تهران توانست با عملکردی عالی در میان هیات های اسکی با کسب 990 امتیاز مقام نخست رااز آن خود کند.
بر همین اساس مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در پیامی ضمن تقدیر از عملکرد اینچنین اعلام کردند : کسب این توفیق را به شما و تمام جامعه اسکی استان تهران تبریک عرض می کنم و از تاخیر در ارسال پیام تبریک عذرخواهی می کنم .
تداوم این توفیقات را برایتان از درگاه خداوند متعال مسالت دارم، روی کمک و حمایت های اداره کل ورزش و جوانان استان تهران حساب ویژه باز نمایید .

تاريخ  ارسال:دوشنبه 20 تير 1401 - 09:31

کد:104484-1401گزارش تصويري

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به هيئت اسكي استان تهران می باشد.