چهارشنبه 29 ارديبهشت 1400

مناسبت


فرم تمدید کارت مربیگری
تقدیر از سالها حضور پوریا ساوه شمشکی اسکی باز خوب تهرانی در تیم ملی
خداحافظی کاپیتان تیم ملی آلپاین از دنیای قهرمانی

کاپیتان با سابقه تیم ملی اسکی آلپاین از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، پوریا ساوه‌شمشکی ملی‌پوش با سابقه و کاپیتان تیم ملی اسکی آلپاین جمهوری اسلامی ایران روز سه‌شنبه نوزدهم اسفندماه در جریان برگزاری رقابت‌های لیگ آلپاین از دنیای قهرمانی ورزش اسکی خداحافظی کرد.

پوریا ساوه‌شمشکی قهرمانی با اخلاق اسکی آلپاین ایران متولد ۱۰ اردیبهشت ۱۳۶۶ است و از ۱۷ سالگی سابقه عضویت در تیم ملی اسکی جمهوری اسلامی ایران را دارد.

پوریا ساوه‌شمشکی در سال 2010 موفق به حضور در بازی‌های المپیک زمستانی ونکوور شد و علاوه بر کسب مدال‌های متعدد رقابت‌های لیگ بین‌المللی اسکی در ایران، سابقه کسب مدال‌های طلا و نقره رقابت‌های آسیایی نونهالان، مدال برنز بازی‌های زمستانی ارتش‌های جهان و چندین مدال در‌ رقابت‌های بین‌المللی ترکیه را نیز در کارنامه دارد.

ملی‌پوش اسکی آلپاین جمهوری اسلامی ایران علاوه بر حضور در بازی‌های المپیک زمستانی، 5 دوره در رقابت‌های قهرمانی جهان حضور یافته است.

دکتر عباس نظریان رئیس فدراسیون اسکی روز سه‌شنبه نوزدهم اسفندماه با حضور در پیست اسکی دیزین ضمن گرامی‌ داشت کاپیتان اسبق تیم ملی براستفاده از ظرفیت پوریا ساوه‌شمشکی به عنوان مربی تیم ملی و بهره‌گیری از او به عنوان مشاور فدراسیون تاکید نمود.

وی خاطر نشان کرد: حتما از پوریا ساوه‌شمشکی به عنوان مربی تیم ملی بهره می‌بریم و بی‌تردید سال‌ها حضور این قهرمان ملی در میادین مختلف تجربیات ارزشمندی را برای فدراسیون و جوانان اسکی‌باز فراهم می‌آورد.

روز چهارشنبه بیستم اسفندماه نیز مراسمی برای تقدیر از پوریا ساوه‌شمشکی ملی‌پوش با اخلاق اسکی جمهوری اسلامی در پیست اسکی دیزین برگزار خواهد شد.

تاريخ  ارسال:پنجشنبه 21 اسفند 1399 - 13:27

کد:103383-1400گزارش تصويري

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به هيئت اسكي استان تهران می باشد.